Vad behöver du hjälp med?

Administration

Melissa Sandberg

Administration och order

+46 (0)23 26 000

melissa.sandberg@faluplast.com

Gunilla Malmqvist

Administration och order

+46 (0)23 26 000

gunilla.malmqvist@faluplast.com

Produkter, ledning och ekonomi

Patrik Lindqvist

Inköp

patrik.lindqvist@faluplast.com

Berit Gyll

Ekonomi

berit.gyll@faluplast.com

Torbjörn Ljungh

Montering

montering@faluplast.com

Greger Bonde

Projektledare

greger.bonde@faluplast.com

Mats Algotsson

Verkstad

mats.algotsson@faluplast.com

Camilla Snögren

Lager

camilla.snogren@faluplast.com

Säljare Sverige

Colin Shrimpton

Säljare Syd, Danmark

+46 (0)70 777 79 28

colin.shrimpton@faluplast.com

Lars Edblom

Säljare Väst, Norra S

+46 (0)70 715 34 62

lars.edblom@faluplast.com

Linus Enström

Säljare Stockholm Mälardalen

+46 (0)79 067 04 46

linus.enstrom@faluplast.com

Fredrik Hellmann

Säljare Östergötland

+46 (0)70 433 3069

fredrik.hellmann@faluplast.com

Säljare Finland och Norge

Hitta till oss

Kontoret är bemannat
vardagar 07.30 – 16.00

AB Faluplast
Box 75 791 22 FALUN

Tel: +46 (0)23 26 000
Fax: +46 (0)23 13 000
E-post: info@faluplast.com

Besöksadress:
Ryckepungsvägen 7, Ingarvets Industriområde
791 77 Falun

Har du några frågor?

Tveka inte att höra av dig till oss.

    Jag accepterar villkoren

    Tänk på att vi endast hanterar ärenden och frågor från branschfolk, ej privatpersoner. Som privatperson ska du vända dig till din återförsäljare.